ВАКС не призначив додаткову експертизу у справі Інституту титану

Читать на русском
Антикорупційний суд розглянув і відмовив у задоволенні клопотання захисника обвинуваченого про призначення додаткової експертизи.
Вищий антикорупційний судфото: «Слово і діло»

Вищий антикорупційний суд не призначив додаткову експертизу у кримінальному провадженні за обвинуваченням колишнього першого заступника генерального директора Державного науково-дослідного та проєктного інституту титану Андрія Рачкова у завданні збитків установі.

Таке рішення 30 червня ухвалила колегія суддів ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Захисник Рачкова просив призначити додаткову судово-бухгалтерську експертизу. Втім судді відмовилися.

«У задоволенні клопотання захисника Реви А.Л. про призначення судово-бухгалтерської експертизи – відмовити», – йдеться в рішенні.

3 січня 2020 року ВАКС відпустив Рачкова під 525 500 грн застави із покладанням низки обов'язків, а саме: прибувати за кожною вимогою; не відлучатися з міста Нікополя, Дніпропетровської області без дозволу прокурора; повідомляти про зміну місця свого проживання та роботи; здати на зберігання до відповідних органів документи, що дають право на виїзд з України та в'їзд до України; утримуватися від спілкування зі свідками та носити електронний браслет.

Як відомо, Рачкова обвинувачують у тому, що він, зловживаючи службовим становищем, наніс Інституту титану збитків на 1,258 млн доларів. За даними слідства, колишній посадовець у змові з іншими особами впродовж 2012-2013 рр забезпечив перерахування Інститутом титану іноземній компанії (Британські Віргінські острови) 1,258 млн доларів за роботи та послуги, які, як з'ясувало слідство, насправді не надавались.

Нагадаємо, САП направила до ВАКС справу Рачкова. Раніше суд продовжив йому домашній арешт. Також ВАКС призначив цю справу до розгляду.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: