«Північний потік-2» майже добудований, зупинити його неможливо – Байден

Читать на русском
Президент США Джо Байден заявив, що будівництво газопроводу Північний потік-2 вже готове на 99 відсотків. Зупинити його неможливо.
Фото: Flickr

Президент США Джо Байден заявив, що будівництво газопроводу «Північний потік-2» вже готове на 99%, і зараз немає можливості зупинити його завершення.

Про це повідомляє CNN.

Мюнхенська змова: чим небезпечна для України угода щодо «Північного потоку-2»Домовленості стосовно Північного потоку-2 становлять небезпеку для національних інтересів України.

«Північний потік-2» завершено вже на 99%. Ідея про те, що можна було щось сказати або зробити, щоб зупинити його, була неможлива», - сказав Байден.

При цьому президент США зазначив, що Німеччина відповість Росії, якщо Москва навмисно завдасть шкоди Україні або іншим країнам, використовуючи ПП-2.

«Як ви знаєте, у мене були дуже, дуже плідні дискусії з (канцлером ФРН - ред.) Ангелою Меркель, і вона працює з урядом Німеччини з приводу зобов'язання, яке передбачає, що, якщо Росія дійсно докладе зусиль, щоб навмисно завдати шкоди Україні або іншим країнам, вони дадуть (Москві - ред.) відповідь», - додав Байден.

Нагадаємо, США і Німеччина офіційно уклали угоду щодо «Північного потоку-2».

Заступник держсекретаря США з політичних питань Вікторія Нуланд заявила, що за новою угодою між Вашингтоном і Берліном Німеччина бере на себе зобов'язання ініціювати санкції проти Росії у разі нової агресії проти України.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: