Міністр юстиції назвав експертизу щодо МГЗ незаконною

Читать на русском
Громадські працівники намагаються стягнути величезну суму моральної шкоди з Миколаївського глиноземного заводу, засновуючи на експертизі психологів.
Денис МалюськаСлово і діло

Міністр юстиції Денис Малюська назвав незаконною експертизу, яку провели в Київському науково-дослідному інституті щодо збитку від Миколаївського глиноземного заводу.

Про це йдеться у заяві Малюськи на Facebook.

Згідно зі словами міністра, якщо раніше подібні групи активістів вимагали гроші у забудовників, то тепер переключилися на великі підприємства, які мають якийсь репутаційний дефект. Наприклад, шкода екології.

«Однак реальна мета нападу - отримати великий грошовий куш», - упевнений міністр.

Тиску «невідомих патріотів», які обклеїли паркан біля його будинку плакатами, Денис Малюська піддався після того, як комісія при Мін'юсті відкликала свідчення двох експертів.

На них надійшла скарга від адвокатів Миколаївського глиноземного заводу, з якого громадські працівники намагаються стягнути величезну суму моральної шкоди, засновуючи на експертизі психологів.

«Висновок, від якого очі вилазять на лоб. Експерти в одному висновку, без будь-яких розмов з потерпілими встановили загальний розмір моральної шкоди, заподіяної 1279 особі, оцінивши його в розмірі 1440 мінімальних заробітних плат для кожної такої «умовно-статистичної» особи», - написав Малюська.

Загальний розмір моральної шкоди, встановлений судовими експертами-психологами, - 9,2 млрд гривень. Узгоджені дії активістів, суду та експертів, на думку представників МГЗ, говорять про сплановану рейдерську атаку. У Мін'юсті це підтверджують.

«Оцінка проводилася на підставі роздруківок з Інтернету і копій дозвільних документів без дослідження відомостей про психологічно значущих фактів в порушення встановлених методик і здорового глузду», - підкреслив міністр.

Нагадаємо, що Мін'юст оскаржить припис НАЗК щодо призначення Вітренка у «Нафтогаз».

Раніше ми повідомляли, що Малюська розповів, як визначали критерії, за якими людину можна назвати олігархом.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: