Які обіцянки повинен виконати влітку президент Зеленський

Читать на русском

Улітку в політичному житті України зазвичай настає затишшя, але політики все одно повинні працювати над виконанням своїх зобов'язань. За підрахунками «Слово і діло», президент Володимир Зеленський в червні-серпні має обов'язково виконати п'ять обіцянок. Які саме – на інфографіці.

1 липня має запрацювати ринок землі в Україні. Але Зеленський обіцяв відтермінувати його запуск, якщо не буде забезпечено підготовку. «Не треба боятися, ми ж нормальні люди. Якщо не будуть готові нормальні кадастри тощо, ну, значить, продовжимо цей термін», – запевнив він. Верховна рада вже ухвалила ключові для земельної реформи законопроєкти, підписання одного з них повинні розблокувати цього тижня. І, принаймні, зараз відкладати старт земельної реформи не збираються.

Крім того, президент пообіцяв, що до відкриття ринку землі «для всіх» запрацюють земельні кредити для українських фермерів під 2%.

На 30-річчя Незалежності України Зеленський обіцяв відремонтувати дорогу Стрий-Покровський. Про це він говорив наприкінці грудня, а в лютому президент сказав, що траса буде зроблена в 2021 році.

До річниці Незалежності, за словами глави держави, буде створено кілька нових міжнародних платформ для «протидії глобальним викликам». «Моя ініціатива і амбітна мета – щоб Україна створювала і ставала місцем дії для нових міжнародних платформ, форматів і інституцій, які об'єднають різні країни для подолання глобальних викликів. До речі, кілька таких форматів з'являться в Україні вже в цьому році, напередодні Дня Незалежності», – говорив Зеленський.

До кінця серпня президент повинен виконати обіцянку про те, що Україна увійде в режим paperless: «Більше жодних паперів для державних органів. Ніхто не зможе вимагати від громадян папірці або довідки для надання державних послуг».

Також в нашому матеріалі можна прочитати, які обіцянки влітку повинні виконати міністри, народні депутати, мери і глави ОДА.

Нагадаємо, 20 травня відбулася пресконференція Володимира Зеленського. Скільки і які обіцянки під час заходу дав президент, можна прочитати в нашому матеріалі.

Також «Слово і діло» зібрало топ виконаних і провалених обіцянок Зеленського за два роки на посаді.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: