ФОПам дозволили займатися готельним бізнесом

Читать на русском
Президент України Володимир Зеленський підписав закон про розширення кола суб'єктів надання готельних послуг. Фізичним особам-підприємцям дозволили надавати готельні послуги.
Слово і діло

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про розширення кола суб'єктів надання готельних послуг. Фізичним особам-підприємцям дозволили надавати готельні послуги.

Про це повідомляє офіційний сайт глави держави.

Президент підписав закон «Про внесення змін до закону України «Про туризм» щодо розширення кола суб'єктів надання готельних послуг» № 1441-IX, який Верховна рада ухвалила 29 квітня 2021 року.

«Документ має на меті створення сприятливих умов для розвитку готельної інфраструктури в Україні і, як наслідок, збільшення популярності внутрішнього туризму. Серед іншого закон дозволяє фізичним особам-підприємцям надавати готельні послуги», – йдеться в повідомленні.

Зміни до Податкового кодексу: що пропонує МінфінКабмін 12 травня затвердив проєкт податкової реформи. Що вона передбачає – на інфографіці Слово і діло.

Крім цього документ дає право не тільки власникам, а й користувачам подавати заяву про встановлення об'єктам туристичної інфраструктури відповідної категорії. Йдеться про готелі та інші об'єкти, призначені для надання послуг з розміщення людей, заклади харчування, курортні установи тощо.

Категорії готелям встановлює Державне агентство України з туризму та курортів строком на п'ять років. Види готелів визначає Кабінет міністрів України. Закон набирає чинності з 1 січня 2023 року і вводиться в дію через три місяці з дня набрання чинності.

Нагадаємо, в Україні станом на 17 травня 8 тисяч гривень допомоги від держави виплатили по третині заявок від представників бізнесу, чия діяльність постраждала через карантин. Всього було зареєстровано понад 360 тисяч заявок.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: