В Україні оновили зони карантину: червоних не залишилось

Читать на русском
З 24 лютого 2021 року в Україні діє модель адаптивного карантину. Відповідно до неї, регіони через ситуацію з коронавірусом належать до різних зон – червоної, помаранчевої, жовтої та зеленої.
Фото: Yevhen Kotenko / Keystone Press Agency / Global Look Press

Станом на 9 травня 2021 року в жодній області України не встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки.

Про це стало відомо з повідомлення МОЗ України.

Зазначається, що у переліку помаранчевої зони – Волинська, Донецька, Житомирська, Тернопільська та Черкаська області.

При цьому, у жовтій зоні наразі перебуває Київ та 17 областей України.

Серед них – Вінницька, Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Чернівецька та Чернігівська області.

Водночас до зеленої зони не потрапив жоден з регіонів.

З 24 лютого 2021 року в Україні діє модель адаптивного карантину. Відповідно до неї, регіони через ситуацію з коронавірусом належать до різних зон – червоної, помаранчевої, жовтої та зеленої.

Зазначимо, що з 24 лютого 2021 року в Україні діє модель адаптивного карантину. Відповідно до неї, регіони через ситуацію з коронавірусом належать до різних зон – червоної, помаранчевої, жовтої та зеленої.

Подкаст «Словом» за 7 травня: підсумки візиту Блінкена, вихід з «червоної зони» і амністія капіталів«Слово і діло» представляє щоденний подкаст «Словом». Ми зібрали для вас головні факти та цифри попередньої доби, щоб можна було не тільки читати, але й слухати про важливе, не відволікаючись від щоденних справ.

Нагадаємо, що кількість інфікованих на коронавірус в Україні станом на 9 травня зросла на 5 372 особи за добу. Зокрема захворіли 244 дитини та 57 медпрацівників.

Напередодні у МОЗ заявили, що Україна вийшла з третьої хвилі пандемії.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: