Карантинні виплати: скільки українців подали заявки на отримання 8 тисяч гривень

Читать на русском
На виплату одноразової матеріальної допомоги для підприємців та найманих працівників уряд спрямував 1,4 мільярда гривень. За попередніми очікуваннями, цією послугою скористаються 175 тисяч громадян.
фото з відкритих джерел

Понад 300 тисяч підприємців та найманих працівників подали заявки на отримання допомоги від держави у розмірі 8 тисяч гривень.

Про це повідомив на своїй сторінці Facebook прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

«Перші виплати вже здійснено. Уряд та ВРУ спільно пропрацюють необхідні рішення, аби всі хто подав та буде подавати заявки отримали обіцяні виплати», - написав Шмигаль.

Зазначимо, що на виплату одноразової матеріальної допомоги для підприємців та найманих працівників уряд спрямував 1,4 мільярда гривень. За попередніми очікуваннями, цією послугою скористаються 175 тисяч громадян.

При цьому, ФОПи у регіонах «червоної» зони з 19 квітня можуть подавати заявки на фінансову компенсацію від держави у розмірі 8 тисяч гривень - зробити це можна через онлайн-сервіс «Дія».

Кабмін своєю постановою затвердив перелік видів економічної діяльності, за якою ФОПи і наймані працівники у «червоних» зонах карантину можуть претендувати на отримання держдопомоги.

Зазначимо, що 9 квітня набув чинності закон про надання держдопомоги у розмірі 8 тисяч гривень підприємцям та найманим працівникам, які зупинили свою діяльність через обмеження в «червоних» зонах.

Нагадаємо, скільки українців подало заявки на виплати ФОП за перший день.

Раніше ми повідомляли, що названо терміни отримання допомоги ФОПам та найманим працівникам.

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал