Договір про «відкрите небо» з ЄС може бути підписаний вже у червні – Криклій

Читать на русском
Міністр інфраструктури Владислав Криклій прогнозує підписання угоди про відкрите небо з ЄС у другій половині червня 2021 року.
Владислав КриклійФото Слово і діло

Україна планує підписати угоду про відкрите небо з Європейським союзом до кінця червня. Раніше терміни підписання весь час зміщувалися.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, передає пресслужба відомства 9 квітня.

«Відкрите небо» з ЄС: як Україна та Євросоюз вели переговориУгоду про відкрите небо з Європейським союзом Україна розраховує підписати в жовтні на спільному саміті.

«Процес підготовки до підписання Угоди про Спільний авіаційний простір з ЄС триває. Як для нас, так і для європейської сторони найскоріше укладення цієї Угоди є одним із головних спільних завдань на сьогодні. Розраховуємо на її підписання вже у другій половині червня», - сказав він.

Криклій зазначив, що підписання угоди дозволить наблизити українських авіаперевізників до європейських, а також зняти монополію на окремі маршрути і полегшити відкриття нових.

«У майбутньому як і українська, так і європейська сторона матимуть необмежені комерційні права на виконання польотів всередині України та між Україною та ЄС. Це дозволить не лише суттєво підвищити конкуренцію на ринку, а й сприятиме зниженню цін на квитки», - пояснив міністр.

Також, за його словами, укладення угоди дозволить швидше відновити ринок авіаперевезень після кризи.

Нагадаємо, голова Кабміну Денис Шмигаль допускав підписання договору про спільний авіапростір з ЄС в березні цього року.

Раніше з Угоди офіційно вийшли США і Росія.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал