Поділ майна Дубневичів: суд призначив позов до розгляду

Читать на русском
Районний суд закінчив підготовче провадження і закрив його, призначивши позов дружини члена українського парламенту до розгляду.
Ярослав Дубневичфото: УНІАН

Личаківський районний суд міста Львова призначив до розгляду позов дружини народного депутата України Ярослава Дубневича Наталії про поділ спільного майна подружжя.

Про це журналісту «Слово і діло» повідомила прессекретарка суду Марія Денис у відповідь на запит.

«Сьогодні ухвалою суду постановлено підготовче провадження у справі закрити та призначити судове засідання для розгляду справи по суті», – поінформувала вона.

До цього, як з'ясувало «Слово і діло», дружина Дубневича подала на нього позов, в якому просила поділити спільне майно подружжя, оскільки вони не дійшли згоди з цього питання. Йдеться про приблизно 100 земельних ділянок і понад 40 об'єктів нерухомості, які наразі заарештовані у межах справи Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Таким чином, у разі поділу майна подружжя Дубневичів арешт з нерухомості, яка дістанеться дружині депутата, скасують. Воно не підлягатиме конфіскації, якщо політика визнають винним.

Раніше Вищий антикорупційний суд скасував арешт готівки нардепа Дубневича, а саме 119 тисяч доларів та 102 тисяч євро. Підставою для скасування стало рішення Печерського райсуду Києва у цивільній справі за позовом зятя Дубневича до нардепа. Детективи НАБУ та прокурори САП звернулися до суду з клопотанням про повторний арешт майна.

Як відомо, слідство стосовно 8 підозрюваних у цій справі завершили ще у квітні 2019 року. Водночас стосовно нардепа Дубневича, якому детективи НАБУ та прокурори САП відводять роль організатора заволодіння коштами, розслідування завершили у квітні 2020 року.

Нагадаємо, на думку слідства, нардеп Дубневич є організатором схеми привласнення 93,2 мільйона гривень філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ УЗ при постачанні товарів за завищеними цінами в 2015-2017 роках. За даними детективів, як голова комітету Верховної ради з питань транспорту він нібито організував і створив умови для закупівлі елементів колії за рахунок коштів підприємства УЗ в порушення законної процедури, за завищеними цінами. Замість переговорної процедури закупівлі, як вважає слідство, нардеп організував проведення процедур відкритих торгів із залученням підконтрольних підприємств – ТОВ «Арго» та ТОВ «Корпорація КРТ», що спричинило завдання збитків на суму 93,28 млн грн.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: