Зеленський подякував Трюдо за рішення Канади щодо кіновиробництва

Читать на русском
Президент Володимир Зеленський подякував прем'єр-міністру Канади Джастіну Трюдо за ратифікацію Угоди про спільне аудіовізуальне виробництво з Україною.
president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський подякував прем'єр-міністру Канади Джастіну Трюдо за ратифікацію Угоди про спільне аудіовізуальне виробництво з Україною.

Про це повідомляє пресслужба ОПУ.

Україна обрала фільм-претендент на «Оскар»Антиутопічну драму Атлантида режисера Валентина Васяновича обрали для номінації на премію Оскар від України. Про це повідомляє Український оскарівський комітет.

«Дякую Канаді та особисто Прем’єр-міністру пану Трюдо за завершення всіх процедур, необхідних для набуття чинності цією угодою. Вона дає нові потужні можливості для розвитку теле- та кіноіндустрії в Україні, для спільного виробництва аудіовізуального контенту та дистрибуції проектів на міжнародному ринку. Впевнений, це зробить нашу двосторонню співпрацю ще більш плідною, а зв’язки між людьми наших країн ще тіснішими», - заявив Зеленський.

Згідно з документом, за умови спільного виробництва українські продюсери зможуть претендувати в Канаді на бюджетну підтримку, податкові пільги та знижки при дистрибуції. Відповідну підтримку матимуть і канадські теле- та кіновиробники, які зніматимуть в Україні.

Нагадаємо, посол України в Канаді Андрій Шевченко сьогодні повідомив, що Канада ратифікувала угоду про спільне виробництво аудіовізуальних творів з Україною.

Угода була підписана під час візиту президента України Володимира Зеленського до Канади в липні 2019 року. Вона набуде чинності 1 січня 2021 року.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: