ВАКС змінив запобіжний захід посереднику слідчого ДФС Київщини

Читать на русском
Антикорупційний суд задовольнив клопотання прокурора САП про зміну запобіжного заходу адвокату, підозрюваному у посередництві.

Вищий антикорупційний суд застосував запобіжний захід у вигляді 202 тисяч гривень застави адвокату Сергію Войтенку, якого НАБУ і САП підозрюють у посередництві в дачі хабара начальнику слідчого управління фінансових розслідувань Державної фіскальної служби в Київській області Олександру Чепелю.

Таке рішення 1 жовтня ухвалила слідча суддя ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, адвоката Войтенка відправили під цілодобовий домашній арешт. Пізніше Войтенку пом'якшили цілодобовий домашній арешт на нічній, а також поклали такі обов'язки: прибувати за кожною вимогою; не відлучатися із Житомира та Житомирської області без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи; здати на зберігання закордонний паспорт, а також утримуватися від спілкування зі свідками у кримінальному провадженні та підозрюваним.

У зв'язку із закінченням максимального піврічного терміну домашнього арешту прокурор САП просив суд змінити запобіжний захід на заставу в розмірі 202 тис. грн. Вивчивши клопотання, суддя його задовольнила.

Крім того, суд за клопотанням прокурора САП продовжив слідство у цій справі до 7 грудня.

Нагадаємо, детективи встановили, що СУ ФР ГУ ДФС у Київській області розслідує справу за фактом ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах низкою фізичних осіб-підприємців під час господарських відносин з ТОВ «Столична ювелірна фабрика». Детектив вказував, що Чепель через Войтенка вимагав та одержав 50 тисяч доларів за припинення кримінального переслідування у кримінальному провадженні та не перешкоджання господарській діяльності Столичній ювелірній фабриці.

Зокрема, за твердженнями детектива, при обговоренні неправомірної вигоди, Чепель повідомив, що питання щодо цієї неправомірної вигоди потрібно вирішувати з адвокатом Войтенком та саме йому треба передавати грошові кошти. Адвокат, своєю чергою, повідомив у присутності заявника розмір неправомірної вигоди та сказав, коли та як будуть передаватись грошові кошти. Пізніше після одержанні коштів їх затримали. Засновник ТОВ «Столична ювелірна фабрика» залишив кошти в контейнері для паперу, який розташований у туалеті офісу адвоката Войтенка.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: