САП незабаром передасть до суду справу одеських податківців

Читать на русском
Антикорупційний суд частково задовольнив клопотання детектива про встановлення строку для ознайомлення з матеріалами досудового розслідування підозрюваним.
Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП)фото: «Слово і діло»

Спеціалізована антикорупційна прокуратура у липні має передати до суду справу колишньої виконувачки обов'язків начальника Головного управління Державної податкової служби в Одеській області Наталії Чеботарьової та її ексзаступника Володимира Мосійчука про пропозицію хабара прокурору, оскільки суд обмежив їм строк для ознайомлення зі слідством до 3 липня.

Таке рішення 15 червня ухвалив слідчий суддя Вищого антикорупційного суду, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, НАБУ і САП ще 10 квітня завершили слідство у справі Чеботарьової і Мосійчука. Після цього їм та адвокатам надали доступ до матеріалів слідства. Проте, на думку детектива, сторона захисту затягує процедуру ознайомлення з розслідуванням НАБУ. Тому Бюро попросило суд обмежити захисту строк для ознайомлення з матеріалами слідства.

Вивчивши клопотання, суддя задовольнив його частково. Кінцевою датою суд визначив 3 липня.

Нагадаємо, суд взяв її під варту з альтернативою 903 860 гривень застави. Пізніше за неї внесли цю суму і Чеботарьова вийшла із СІЗО. Тому на неї поклали низку обов'язків.

За версією слідства, Чеботарьова разом із своїм перший заступником Володимиром Мосійчуком запропонували начальнику управління прокуратури Одеської області Михайлу Сербіну щомісячно надавати неправомірну вигоду у 25 тисяч доларів У відповідь той мав не перешкоджати протиправній діяльності співробітників ДПС, пов'язаній із отриманням неправомірної вигоди від підприємців, та не притягувати податківців до відповідальності, зокрема кримінальної.

Як встановило слідство, лише за листопад 2019 року Чеботарьова разом із Мосійчуком нібито отримали від підприємців 250 тисяч доларів неправомірної вигоди. У жовтні, за даними негласних слідчих (розшукових) дій, вони розставляли на ключові посади своїх людей, щоб потім створити таку схему. Перший транш грошей підозрювана передала Сербіну 13 грудня, який зафіксували детективи НАБУ. Після чого, вона не з'являлася в Одесі протягом місяця під виглядом перебування на лікарняному.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: