Ексголова податкової служби Одещини залишилася без обов'язків

Читать на русском
Колишня очільниця податкової служби Одещини залишилася без процесуальних обов'язків, оскільки прокурор запізнився зі зверненням.
Наталя Чеботарьова в суді з адвокатамифото: «Слово і Діло»

Колишня виконувачка обов'язків голови Головного управління Державної податкової служби в Одеській області Наталія Чеботарьова залишилася без процесуальних обов'язків, оскільки прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратура невчасно подав клопотання про їх продовження.

Про це йдеться в ухвалі Вищого антикорупційного суду від 30 квітня, повідомляє «Слово і діло».

Прокурор САП просив продовжити дії обов'язків Чеботарьової ще не два місяці, але, згідно даних Судової влади України, подав це клопотання в день закінчення обов'язків, тобто 13 квітня. Тому у день розгляду 30 квітня він просив залишити клопотання без розгляду, що суд і зробив.

Як відомо, суд взяв її під варту з альтернативою 903 860 гривень застави. Пізніше за неї внесли цю суму і Чеботарьова вийшла із СІЗО. Тому на неї поклали низку обов'язків.

За версією слідства, Чеботарьова разом із своїм перший заступником Володимиром Мосійчуком запропонували начальнику управління прокуратури Одеської області Михайлу Сербіну щомісячно надавати неправомірну вигоду у 25 тисяч доларів У відповідь той мав не перешкоджати протиправній діяльності співробітників ДПС, пов'язаній із отриманням неправомірної вигоди від підприємців, та не притягувати податківців до відповідальності, зокрема кримінальної.

Як встановило слідство, лише за листопад 2019 року Чеботарьова разом із Мосійчуком нібито отримали від підприємців 250 тисяч доларів неправомірної вигоди. У жовтні, за даними негласних слідчих (розшукових) дій, вони розставляли на ключові посади своїх людей, щоб потім створити таку схему. Перший транш грошей підозрювана передала Сербіну 13 грудня, який зафіксували детективи НАБУ. Після чого, вона не з'являлася в Одесі протягом місяця під виглядом перебування на лікарняному.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: