В Україні з березня зросла допомога по безробіттю

Читать на русском
З березня українці, які втратили роботу, будуть отримувати від держави допомогу в розмірі 1800 гривень.

З 1 березня 2020 року збільшився мінімальний розмір допомоги для безробітних.

Про це повідомила пресслужбу Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України.

Як сказано в повідомленні, для громадян, виплати яким призначаються з урахуванням зарплати і страхового стажу, мінімальний розмір допомоги по безробіттю збільшили на 170 грн - з 1630 грн до 1800 грн.

У кого та наскільки зростуть пенсії в березніПроіндексують пенсії за віком, за вислугою років та ще декільком категоріям громадян. Індексація не торкнеться пенсій держслужбовців, науковців, помічників нардепів.

Для осіб, виплати яким призначаються без урахування заробітної плати та страхового стажу, мінімальний розмір допомоги по безробіттю зріс на 40 грн - з 610 грн до 650 грн.

Відзначимо, максимальна допомога по безробіттю в Україні зросла з 1 грудня 2019 року - з 8028 грн до 8408 грн на місяць.

За даними Держстату, станом на грудень 2019 року в Україні було офіційно зареєстровано понад 338 тисяч безробітних. Це на 49 тисяч більше, ніж в листопаді 2019 року (259 тисяч).

Нагадаємо, голова комітету ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова заявила, що в 2020 році пенсію проіндексують тричі.

Раніше Гончарук анонсував аудит Пенсійного фонду.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал