Нардепи ухвалили План оборони України

Читать на русском
Документом передбачено законодавче врегулювання видання Плану оборони України і надання права президенту затверджувати його структуру.

Нардепи в п'ятницю, 20 вересня, взяли за основу законопроект №1011 авторства президента Володимира Зеленського про План оборони України.

За закон проголосували 286 нардепів.

Бюджет, реформа прокуратури та ВАКС: чим протягом тижня займалася РадаВерховна рада протягом тижня ухвалила закон для запуску Антикорупційного суду і схвалила реформу прокуратури.

Документом передбачено законодавче врегулювання видання Плану оборони України і надання права президенту затверджувати його структуру.

«Ухвалення цього закону дозволить створити умови для підготовки органів державної влади, всіх складових сектору безпеки і оборони України, органів місцевого самоврядування, єдиної системи цивільного захисту, національної економіки до переведення з мирного на воєнний стан та відсічі збройної агресії, ліквідації збройного конфлікту, а також готовності населення і території держави до оборони», - зазначено в пояснювальній записці.

У законі визначено, що план оборони України - складова частина оборонного планування, яка містить сукупність документів, що визначають зміст, обсяги, виконавців, порядок і строки здійснення політичних, економічних, соціальних, військових, наукових, науково-технічних, інформаційних, правових, організаційних та інших заходів держави щодо підготовки до збройного захисту та її захист у разі збройної агресії або збройного конфлікту.

Раніше командувач операції Об'єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко заявив, що уздовж всієї лінії розмежування на Донбасі проводяться підготовчі заходи щодо відведення військ.

Також нагадаємо, у ГУР назвали основні загрози від РФ для України.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...