Нацполіція поки не штрафувала за порушення термінів розмитнення «євроблях»

Читать на русском
Департамент патрульної поліції Національної поліції поки не виписував штрафи за порушення термінів митного режиму автомобілями на іноземній реєстрації.

Департамент патрульної поліції Нацполіції поки не виписував штрафи за порушення при ввезенні транспортних засобів у митних режимах тимчасового ввезення та транзиту.

Як передає «Слово і Діло», про це повідомив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, передають «Українські новини».

У ДФС пояснили, як від завтра штрафуватимуть порушників-євробляхерівНові штрафні санкції за порушення при ввезенні транспортних засобів запроваджуються в Україні з 22 серпня 2019 року. Cума від 85 до 170 тисяч грн.

«Поки не штрафували, оскільки тестуємо базу. Поки що обмінюємося інформацією з Митною службою, - ред.)», - сказав він.

Білошицький зазначив, що поки невідомо, коли поліція почне штрафувати водіїв автомобілів на іноземній реєстрації.

Як повідомлялося, з 22 серпня запроваджуються нові штрафні санкції за порушення при ввезенні транспортних засобів у митних режимах тимчасового ввезення та транзиту. У разі перевищення терміну доставки транспортних засобів особистого користування та комерційного призначення від 20 до 30 діб передбачений штраф у розмірі 85 тис. грн. Якщо перевищено термін більше 30 діб, а також у разі втрати або розкомплектування МС розмір штрафу сягне 170 тис. грн або передбачена конфіскація таких авто. Крім цього, передбачена відповідальність за передачу транспортного засобу особистого користування.

Також зазначимо, що заступник голови Офісу президента Руслан Рябошапка заявив, що штрафи для власників авто з єврономерами відстрочать ще на три місяці.

Заступник голови Офісу президента пообіцяв, що цей законопроект буде ухвалено парламентом IX скликання.

Нагадаємо, Верховна Рада 8 листопада 2018 року запровадила новий принцип розрахунку ставки акцизного податку на ввезення автівки з-за кордону і збільшила штрафи за нерозмитнені авто. Закон про розмитнення авто з єврономерами набув чинності 25 листопада 2018 року.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: