У президента ініціювали створення Ради з питань свободи слова

Читать на русском
Офіс президента України ініціює створення Ради з питань свободи слова при президентові України.
Ілюстративне фото.

Офіс президента України ініціює створення Ради з питань свободи слова при президентові України.

Як пише «Слово і Діло», про це 17 липня під час експертної наради «Свобода слова та інформаційна безпека України: спільні виклики – спільні рішення» повідомив заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко.

Ризики диктатури: розстановка сил після парламентських виборівДострокові вибори до парламенту кардинально змінять розстановку сил в українській політиці. Чи існують ризики узурпації влади та хто цим може скористатися – в матеріалі політолога Олександра Радчука.

«Нам важливий діалог з медіаспільнотою, тому ми запускаємо роботу Ради. Вона збиратиметься регулярно», – сказав Тимошенко.

До складу Ради увійдуть по одному представнику кожної редакції центральних ЗМІ. Після того, як редакції визначаться, вони зможуть надіслати ім’я та прізвище свого представника із зазначенням місця роботи та посади на адресу: [email protected]

Очікується, що Рада допомагатиме фіксувати та усувати загрози для свободи слова, прояви цензури. Також серед пріоритетів – захист права журналістів на професію. Для цього в Раді будуть представники силових відомств і медіаюристи.

Аналогічні ради, до складу яких увійдуть представники регіональних засобів масової інформації, запропоновано створити при кожному голові ОДА.

Раніше аналітики «Слова і Діла» відстежили зміни позиції України в рейтингах.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: