Розкрадання землі: екс-президенту НААН повернули закордонні паспорти

Читать на русском
Столичний райсуд частково задовольнив прохання антикорупційного прокурора про продовження процесуальних обов'язків колишньому очільнику академії.
Василь Петриченкофото: «Слово і Діло»

Суд до 14 серпня продовжив дію обов'язків, але повернув закордонні паспорти колишньому президенту Національної академії аграрних наук України Василю Петриченку, якого Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрюють в організації заволодіння землею під Києвом у Гатному.

Таке рішення 11 липня ухвалила слідча суддя Солом'янського районного суду міста Києва Вікторія Жовнтоватюк за результатами розгляду клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, повідомляє «Слово і Діло».

Водночас суд до 14 серпня продовжив дію всіх інших обов'язків, зокрема, повідомляти про зміну місць проживання та/або роботи; з'являтися за першим викликом; утримуватися від спілкування зі свідками, а також іншими підозрюваними.

Як відомо, НАБУ і САП підозрюють Петриченка в організації заволодіння 13,25 га і замаху на заволодіння ще 0,58 га землі під Києвом. На думку слідства, у 2013 році у екс-президента НААН і співорганізатора злочину Віталія Оборського виник умисел щодо заволодіння цією землею. Як вважають правоохоронці, Петриченко і Оборський склали план і залучили до нього інших осіб. Згідно цього плану, земля, яка належала державному підприємству «Дослідне господарство «Чабани», має бути вилучена на підставі листа від СБУ.

Нагадаємо, суд визначив заставу Петриченку. Також суд залишив його на посаді члена президії НААН. Пізніше, в суді пояснили, чому екс-президента НААН не відсторонили.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: