Розкрадання землі: з екс-президента НААН зняли браслет

Читать на русском
Столичний райсуд задовольнив прохання антикорупційного прокурора про продовження процесуальних обов'язків колишньому очільнику академії.
Василь Петриченкофото: «Слово і Діло»

Суд зняв електронний браслет з колишнього президента Національної академії аграрних наук України Василя Петриченка, якого Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрюють в організації заволодіння землею під Києвом у Гатному.

Таке рішення 14 травня ухвалив слідчий суддя Солом'янського районного суду міста Києва за результатами розгляду клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, повідомляє «Слово і Діло».

Водночас суд до 14 липня продовжив дію всіх інших обов'язків, зокрема, не відлучатися з місця проживання без дозволу; повідомляти про зміну місць проживання та/або роботи; з'являтися за першим викликом; утримуватися від спілкування зі свідками та іншими підозрюваними, а також здати закордонні паспорти.

Як відомо, НАБУ і САП підозрюють Петриченка в організації заволодіння 13,25 га і замаху на заволодіння ще 0,58 га землі під Києвом. На думку слідства, у 2013 році у екс-президента НААН і співорганізатора злочину Віталія Оборського виник умисел щодо заволодіння цією землею. Як вважають правоохоронці, Петриченко і Оборський склали план і залучили до нього інших осіб. Згідно цього плану, земля, яка належала державному підприємству «Дослідне господарство «Чабани», має бути вилучена на підставі листа від СБУ.

Нагадаємо, суд визначив заставу Петриченку. Також суд залишив його на посаді члена президії НААН. Пізніше, в суді пояснили, чому екс-президента НААН не відсторонили.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: