Соціолог назвав дату падіння рейтингу Зеленського

Читать на русском
Рейтинг президента Володимира Зеленського впаде в лютому 2020 року, якщо не буде конкретних дій, які поліпшать ситуацію в країні.

Рейтинг президента Володимира Зеленського впаде в лютому 2020 року, якщо не буде конкретних дій, які поліпшать ситуацію в країні.

Як пише «Слово і Дліо», про це РБК-Україна сказав директор Соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович.

Перший місяць роботи президента: як Зеленський виконує обіцянкиПонад два десятки нових обіцянок дав шостий президент України протягом першого місяця роботи. Три обіцянки Зеленський виконав, п’ять – провалив.

Як зазначив соціолог, українська, і не тільки, традиція давала 6-9 місяців «медового місяця» для нової влади. Однак уже рейтинг Петра Порошенка в 2014 році після набраних понад 50% у першому турі просів до 25-30% і стабілізувалася на цьому рівні на два роки.

«Ті, хто ситуативно проголосував за Порошенка, відійшли, а потім рейтинг залишався стабільним, аж до початку передвиборної кампанії, коли у гру включилися інші політики. Плюс почалися розчарування у діях», - нагадав Антипович.

При цьому директор Соціологічної групи «Рейтинг» вважає, що вимоги до Зеленського зараз ще вище, ніж до Порошенка в 2014 році.

«І його показник у 73% означає, що розчарування і падіння рейтингів просто неминучі. До того ж виборець сам змінився, час йде швидше, тому в Зеленського в кращому випадку півроку», - додав він.

Відзначимо, за даними опитування Соціологічної групи «Рейтинг», проведеного 8-12 червня 2019 року, діяльністю президента Володимира Зеленського, який вступив на посаду 20 травня, задоволені 49% громадян України.

Також «Слово і Діло», писало про перший місяць роботи президента, як Зеленський виконує обіцянки.

Раніше аналітики порталу підбили підсумки роботи Ради VIII скликання й показали, як парламентські партії виконували свої програмні обіцянки.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: