Зловживання підприємств: із чергової квартири зняли арешт

Читать на русском
Столичний райсуд вирішив скасувати арешт квартири у кримінальному провадженні щодо можливих зловживань підприємств Києва.
Солом'янський суд Києвафото: «Слово і Діло»

Суд скасував арешт чергової квартири у житловому комплексі «Паркове місто», яка фігурує у кримінальному провадженні щодо ймовірних зловживань комунального підприємства «Фінансова компанія «Житло-Інвест».

Таке рішення 11 червня ухвалила слідча суддя Солом'янського районного суду міста Києва Вікторія Жовноватюк за результатами розгляду клопотання власника майна, повідомляє «Слово і Діло».

Власник майна вказував, що арешт на належну йому квартиру був накладений необґрунтованою, оскільки метою арешту вказана можливе спеціальна конфіскація. Водночас НАБУ розслідує кримінальне провадження від 23 березня 2017 року про можливе зловживання службовим становищем, а він придбав цю квартиру за 11 місяців до порушення справи. Більше того, йому не повідомлено про підозру в цьому провадженні.

Вивчивши документ, суддя Жовноватюк задовольнила клопотання. Вона встановила, що наразі відсутні достатні підстави для застосування заходу забезпечення кримінального провадження у виді арешту квартир, оскільки слідство вже триває понад 2 роки.

Як відомо, зазначена квартира може бути предметом кримінального правопорушення. Детективи НАБУ розслідують справу про можливе зловживання службовим становищем посадовими особами низки комунальних підприємств зі сфери управління Київської міської державної адміністрації. В Бюро встановили, що в квітні 2016 року низка КП зі сфери управління КМДА перевів гроші на рахунок ФК «Житло-інвест». Згодом отримані гроші й власні кошти «Житло-Інвест» перерахувало як оплату в сумі понад 445 мільйонів гривень за квартири в Києві двом фірмам, афільованим між собою особам. Водночас «Житло-інвест» не оформило право власності на цю нерухомість, а деякі квартири були продані до оформлення права власності.

Нагадаємо, нещодавно суд зняв арешт з чотирьох квартир у цій справі. Водночас за клопотанням НАБУ суддя накладав знову арешт на житло в ЖК «Паркове місто».

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...