Омбудсмени України та РФ створять робочу групу зі звільнення ув'язнених

Читать на русском
Сторони обговорили питання можливого звільнення громадян України, які утримуються в пенітенціарних установах на території Росії, а також громадян РФ, що містяться в таких установах України.

Уповноважений з прав людини Верховної ради України Людмила Денісова і її колега в РФ Тетяна Москалькова домовилися про створення робочої групи по звільненню громадян двох країн, затриманих і засуджених на територіях РФ і України з мотивів, які одна із сторін вважає політичними.

Як пише «Слово і Діло», про це Денісова повідомила в Facebook за підсумками зустрічі з Москальковою в РФ.

У ході зустрічі сторони обговорили питання можливого звільнення громадян України, які утримуються в пенітенціарних установах на території Росії, а також громадян РФ, що містяться в таких установах України.

Денісова і Москалькова домовилися про формат роботи із зазначених питань, зокрема, про створення робочої групи, а також про підписання меморандуму про співпрацю для подальших дій.

Нагадаємо, Денісова запропонувала Москальковой обговорити одночасне звільнення громадян двох країн, затриманих і засуджених на територіях Росії та України з мотивів, які одна із сторін вважає політичними.

Денисова наголосила, що вони могли б об'єднати зусилля і «використовувати те, що є добра воля президента України Володимира Зеленського саме на звільнення усіх».

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал