Україна вийшла ще з двох угод у межах СНД

Читать на русском
Кабінет міністрів України припинив дію ще двох угод в межах Співдружності незалежних держав (СНД).

Кабінет міністрів України припинив дію ще двох угод у межах Співдружності незалежних держав (СНД).

Як пише «Слово і Діло», відповідні документи є в розпорядженні РБК-Україна.

Україна відмовилася брати участь у саміті голів МЗС країн СНДУкраїна не збирається бути присутньою на засіданні Ради міністрів закордонних справ країн СНД.

На сьогоднішньому засіданні уряд припинив дію угоди про методологічне співставлення і створення загальної статистичної бази Економічного союзу. Ініціатива викликана припиненням співпраці України в рамках СНД і приведенням національної статистичної практики у відповідність до європейських норм і міжнародних стандартів.

Крім того, Україна вийшла з угоди про взаємне забезпечення збереження міждержавних секретів в галузі правової охорони винаходів. У Кабміні прийшли до висновку, що на сьогодні правові відносини охорони секретних винаходів між учасниками СНД відсутні. Сама угода застаріла і підлягала розриву у відповідності з політикою виходу з договорів СНД.

Нагадаємо, минулого тижня Україна вийшла з військової угоди в рамках СНД. Документ стосувався міждержавної стандартизації озброєння і військової техніки.

У лютому 2019 року Україна вийшла з координаційних органів СНД. Протягом останніх місяців Київ працює над припиненням своєї участі в договорах, укладених в рамках співдружності.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал