Невиконані обіцянки кандидатів: Богомолець не домагалася збільшення витрат на розвиток донорства

Читать на русском
Нардеп-кандидат в президенти Ольга Богомолець провалила обіцянку добиватися збільшення витрат в бюджеті-2018 на розвиток донорства.
Ольга БогомолецьСлово і Діло

Всі зареєстровані кандидати в президенти України вже подали свої офіційні програми і продовжують виголошувати публічно нові обіцянки, не зафіксовані на папері. Оскільки деякі з них вже займали високі посади, а «Слово і Діло» багато років стежить за виконанням всього обіцяного політиками і чиновниками, за кілька тижнів до виборів ми вирішили нагадати провалені зобов'язання учасників президентських перегонів.

Сьогодні згадаємо, як Ольга Богомолець пообіцяла домагатися внесення змін до бюджету, щоб збільшити витрати на розвиток донорства крові. На своїй сторінці в Facebook нардеп написала в грудні 2017 року, що переливання крові в країні стає смертельно небезпечним і катастрофічне недофінансування донорства крові та її компонентів бюджеті на 2018 рік призведе до того, що переливати кров в Україні стане ще небезпечніше.

«Тому в наступному році я буду добватися внесення змін до бюджету збільшення видатків на розвиток донорства та впровадження нових технологій для її перевірки та обробки»,–-пообіцяла Богомолець.

Однак протягом 2018 року, аж до грудня, коли нардепи ще могли наполягати на внесенні правок до бюджету, Ольга Богомолець так і не зареєструвала законодавчі ініціативи щодо збільшення видатків на розвиток донорства крові або впровадження нових технологій для її перевірки чи обробки.

Відзначимо, що нардеп домагалася внесення змін до бюджету в 2018 році, проте вони стосувалися забезпечення ендоваскулярного лікування (судинної хірургії) громадян з вродженими вадами серця і гострими аортальними синдромами.

Про те, як Богомолець провалила обіцянку щодо телемедицини, дивіться на відео.

Богомолець та телемедицина: коли пости у Facebook важливіші за голосування в Раді // НЕ ЦЯЦЯНКИ #4Слово і Діло

«Слово і Діло» попереджає: більшість палких і красивих промов будь-якого кандидата в президенти згодом можуть перетворитися на невиконані обіцянки.

Раніше ми писали про те, як Вілкул вирішив не сприяти правоохоронній реформі.

У свою чергу, Порошенко запевняв, що вибори-2014 року до Верховної Ради пройдуть за відкритими списками.

Також нагадуємо, що в розділі «Політики» на сайті «Слово і Діло» ви можете знайти всі попередні обіцянки політиків, які вас цікавлять: не тільки провалені, а й виконані, і ті, які поки знаходяться в процесі виконання.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал