Відсторонення Аласанії: деталі засідання

Читать на русском
Олександр Павличенко, коментуючи голосування за відсторонення Зураба Аласанії, заявив що це був чийсь план і політичне рішення.

Член Наглядової ради НСТУ Олександр Павличенко, коментуючи голосування за відсторонення Зураба Аласанії з посади голови правління Суспільного мовлення, заявив, що «те, що спершу розігрувалось, як фарс, набуло доконаних рис якогось виконаного плану».

Як пише «Слово і Діло», про це він написав у Facebook.

Член Наглядової ради розповів, що запланований порядок денний з визначеними питаннями змінили і проголосували питання про результати проведеного внутрішнього аудиту щодо благодійного фонду, який працює з донорськими коштами, спрямованими для підтримки діяльності ПАТ НСТУ.

«За результатами розгляду цього питання були ухвалені (фактично затверджені) рекомендації аудиторів, і в той же час цей матеріал став однією з двох підстав, через які було висунуте питання про непродовження контракту з чинним головою правління ПАТ НСТУ. Про це має бути написано у протоколі засідання, який буде підготовлений і оприлюднений», - повідомив Павличенко.

Член Наглядової ради НСТУ заявив, що йому «дотепер незрозуміло», на якій підставі було внесено до порядку денного питання про голосування за припинення повноважень чинного голови правління.

«Взагалі вся процедура голосування видавалась спершу фарсом, - давайте поставимо і проголосуємо, і знімемо, нарешті це питання… Але результат перевершив для мене найфантастичніші передбачення. Те, що спершу розігрувалось, як фарс, набуло доконаних рис якогось виконаного плану», - підкреслив він.

За його словами – це було «політичне рішення».

Яким ЗМІ довіряють українці: майже половина вірить телебаченнюУкраїнському телебаченню довіряє майже половина українців, а російському - лише 7% опитаних. При цьому на сході країни російській пропаганді все ще вірять 20% українців

Нагадаємо, наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України прийняла рішення про дострокове відсторонення Зураба Аласанії з посади голови правління Суспільного мовлення.

У Наглядовій раді НСТУ не коментують причину дострокового відсторонення Аласанії без протоколу, який опублікують приблизно за тиждень.

Виконувати обов’язки відстороненого з посади голови правління Суспільного мовлення Зураба Аласанії буде член правління НСТУ, відповідальний за діяльність з оптимізації центральної та регіональної структури Микола Чернотицький.

Зураб Аласанія заявив, що йому невідомі причини його відсторонення з посади голови правління Суспільного мовлення і додав, що «судова боротьба можлива і навіть обов‘язкова - після оприлюднення причин».

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал
Загрузка...