Кабмін затвердив план заходів щодо воєнного стану

Читать на русском
Визначене завдання щодо впровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, а також терміни їх виконання.

Уряд України на засіданні в середу, 12 грудня, затвердив план впровадження й забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в окремих областях.

Про це пише «Слово і Діло».

Воєнний стан в Україні: які обмеження та заборони можуть запроваджувати в країніВоєнний стан діє в десяти областях України до 26 грудня. Поки жодні права та свободи українців не обмежували.

Ухваленим розпорядженням Кабмін визначив завдання міністерствам, іншим органам виконавчої влади, СБУ, Службі зовнішньої розвідки, Управлінню держохорони та органам місцевого самоврядування щодо впровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, а також терміни їх виконання.

Серед термінових заходів вказані встановлення порядку використання захисних споруд цивільного захисту, уточнення розрахунків населення щодо укриття в таких спорудах, складу органів щодо евакуації, планів евакуації населення, матеріальних і культурних цінностей.

Нагадаємо, закон про воєнний стан набув чинності 28 листопада. Він затверджує президентський указ про запровадження воєнного стану на 30 діб у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, а також Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях і внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: