У МінТОТ заявили, що Росія знищує виноградники в Судацькій долині

Читать на русском
Зокрема, була проведена спеціальна обробка даних із відкритих джерел та космічних знімків і виявлений занепад виноградарства та знищення виноградників на території Судацької долини.

Російська Федерація в анексованому Криму знищує виноградники Судацької долини, що ставить під загрозу виноробну галузь на півострові.

Які теми хвилюють главу МінТОТ ЧернишаВадим Черниш за два з половиною роки роботи дав тільки сім обіцянок. Зате у нього немає жодної проваленої.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб (МінТОТ), передає «Слово і Діло».

Зокрема, була проведена спеціальна обробка даних із відкритих джерел та космічних знімків і виявлений занепад виноградарства та знищення виноградників на території Судацької долини.

«Станом на 2012 рік площа виноградників Судацької долини склала 743,9 гектара. Після анексії Кримського півострова площа виноградників різко скоротилася на 46% і зараз становить 397,8 гектара», – відзначили в міністерстві.

Причиною скорочення площ виноградників називають їх залісення (заросли деревами й кущами) – таких нараховано 17,4 га. Також виявлено 17,6 га занедбаних ділянок, які не обробляються. Крім того, на площі 59,4 га насадження винограду були викорчувані. Ще одна причина – прорідження. Зокрема, кількість кущів винограду зменшилася на 251,7 га.

Раніше з'явилася інформація про те, що в Одеській області підпалили виноградники французького винороба.

Також у ЗМІ повідомлялося, що через хімічні викиди на «Кримському титані» постраждали виноградники та городи.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...