У Раду на четвер викликали Розенка

Читать на русском
Комітет ВР почав розгляд держбюджету щодо медичного забезпечення, але представники міністерства не подали свої побажання. Чекають на відповідь Розенка.

Комітет Верховної Ради з питань охорони здоров'я переніс засідання з розгляду державного бюджету на четвер, 20 вересня.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомила голова парламентського комітету з питань охорони здоров'я, народний депутат Ольга Богомолець, передає РБК-Україна.

Проект бюджету-2019: чим відрізняється від пропозицій на 2018 рікУ проекті бюджету на 2019 рік закладено зростання доходів, витрат і інфляції. Курс гривні може зміцнитися, а мінімалка вирости.

Комітет почав розгляд державного бюджету в частині медичного забезпечення, але представники міністерства не подали ніяких своїх побажань по бюджету.

«Тому ми запланували перенесення розгляду цього питання на засідання комітету, яке відбудеться в четвер», - повідомила Богомолець.

За її словами, позачергове засідання комітету відбудеться 20 вересня о 14:30.

«Ми запросили Павла Розенка для того, щоб він озвучив позицію міністерства охорони здоров'я. Адже він профільний віце-прем'єр-міністр, а Міністерство охорони здоров'я не надало своїх представників для роботи в парламенті. Їх фізично немає», - додала вона.

Нагадаємо, в парламентському комітеті з питань охорони здоров'я повинні були розглянути проект державного бюджету на 2019 рік в частині коштів, які закладаються на медичне забезпечення.

Раніше Кабінет міністрів України подав до ВР проект державного бюджету на 2019 рік, в якому розрахунки проведені з використанням прогнозного курсу на кінець року 29,4 грн/долар.

Раніше стало відомо, що президент Петро Порошенко підпише державний бюджет на 2019 рік тільки за умови підвищення зарплат і збереження соціальних програм минулих років. Зокрема, президент підкреслив необхідність підняття мінімальної заробітної плати до розміру 4200 гривень.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: