Гусовський прокоментував саморозпуск «Самопомочі»

Читать на русском
Фракція Об'єднання Самопоміч в Київській міській раді була незручною для керівників політичної партії Самопоміч, оскільки піднімала багато серйозних питань.

Фракція Об'єднання Самопоміч в Київській міській раді була незручною для керівників політичної партії Самопоміч, оскільки піднімала багато серйозних питань.

Про це повідомив колишній глава фракції Сергій Гусовський в ефірі Радіо НВ, передає «Слово і Діло».

Саморозпуск «Самопомочі» в Київраді: що сталося та як зміняться позиції СадовогоФракція Самопомочі в Київраді саморозпустилася. При цьому Гусовський також пообіцяв, що буде створена група депутатів, яка матиме ті самі права, що й фракція.

«Фактично з 2014 року ми в спілкуванні з Андрієм Садовим [лідер партії Самопоміч і мер Львову, - ред.] говорили про те, що практично неможливо поєднувати позицію міського голови і лідера партії, тому що в цьому випадку обов'язково буде страждати одна зі складових» , - сказав він.

За словами Гусовського, Садовий делегував управління партією іншим її представникам, а думки про подальший розвиток політсили які часто не збігалися одна з одною, через що виникали конфлікти в місцевих осередках партії.

Також він повідомив, що в цьому році в Києві під час переобрання керівників районних партійних організацій думки районних членів партії ігнорувалися, а політична рада Самопомочі відміняла відповідні рішення, коли обиралися «незручні люди».

Нагадаємо, у вівторок, 11 вересня, фракція Об'єднання Самопоміч в Київській міськраді прийняла рішення про припинення своєї діяльності і розпуск. У заяві, яку зачитав Гусовський, відзначається незгода з діями і рішеннями керівництва партії щодо оцінки діяльності фракції в Київраді.

Раніше в «Самопомочі» пояснили, чому їхня фракція в Київраді вже не діє.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: