Фракція «Самопомочі» в Київраді припинила діяльність

Читать на русском
Фракція Об'єднання Самопоміч у Київській міській раді ухвалила рішення про припинення своєї діяльності й розпуск.

Фракція «Об'єднання «Самопоміч» у Київській міській раді ухвалила рішення про припинення своєї діяльності й розпуск.

Як пише «Слово і Діло», про це заявив голова фракції Сергій Гусовський, пише «Лівий берег».

«Самопоміч» виключила низку депутатів Київради, з-поміж них – ГусовськийСергія Гусовського, Олексія Руденка, Сергія Харчука та Вадима Васильчука виключили з Об’єднання Самопоміч за завдання значної шкоді репутації політичної сили.

«Фракція ... вирішила: розпустити депутатську фракцію «Об'єднання «Самопоміч» у Київській міській раді VIII скликання й припинити її діяльність. Голові фракції доручається повідомити про це рішення секретарю Київради, заступнику голови Київської міської державної адміністрації та громадськості», – зачитав відповідне рішення фракції Гусовський.

За його словами, за таке рішення проголосували 18 депутатів, один утримався. У складі фракції «Самопомочі» в Київраді перебувають 22 депутати.

Таке рішення спровокувало виключення з лав партії «Самопоміч» чотирьох депутатів Київради, в тому числі Сергія Гусовського.

«Поєднання посад лідера партії й міського голови з боку Андрія Садового змусили його повністю делегувати розвиток політсили найближчому оточенню. Єгору Соболєву, Андрію Лаврику, Оксані Сироїд, Сергію Березюку. На жаль, потрібно сказати, що цей розвиток відбувається у форматі «лебідь, рак і щука». Тому ми стикаємося просто з тривіальними вказівками телефоном та ультиматумами ... Напевно, жити у Львові дуже затишно, пити каву в центрі міста. Але київська команда йшла в політику 2014 року, щоб боротися за майбутнє України, щоб провести ті зміни, яких потребує Україна», – сказав Гусовський.

«Коли мені говорять, що я недогледів фракцію, я хочу сказати, що інститут «смотрящих» – із дуже далекого минулого, з яким ми точно попрощалися назавжди. Цього не буде в київській команді. Садовий говорив, що в політиці бувають або вороги, або раби. Зробити рабами київську команду не вдалося», – додав він.

Гусовський також пообіцяв, що в Київраді буде створена група депутатів, яка матиме ті самі права, що й фракція.

Нагадаємо, виконавчий комітет політичної партії «Об'єднання «Самопоміч» ухвалив рішення про виключення депутатів Київської міської ради Сергія Гусовського (голова фракції), Олексія Руденка, Сергія Харчука та Вадима Васильчука з членів партії за завдання значної шкоди репутації політичної сили.

Гусовський згодом прокоментував своє виключення із «Самопомочі».

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал