Сенцов написав лист про своє самопочуття

Читать на русском

Незаконно засуджений в РФ український режисер Олег Сенцов повідомив, що почувається не так прекрасно, як може здатися деяким уповноваженим правозахисникам.
Незаконно засуджений в РФ український режисер Олег Сенцов повідомив, що почувається «не так прекрасно, як може здатися деяким уповноваженим правозахисникам».

Про це Сенцов написав українській актрисі Риммі Зюбіній, яка оприлюднила документ на своїй сторінці у Facebook, пише «Слово і Діло».

Хто з українських політв'язнів голодує на знак протестуЧетверо українців, незаконно утримуваних у Росії, зараз продовжують голодування. Раніше тиждень голодував Олександр Кольченко.

Лист Сенцова датовано 3 липня.

«Я почуваюся нормально, незважаючи на 51 день (голодування - ред.), звичайно не так прекрасно, як може здатися деяким уповноваженим правозахисникам, моє здоров'я - кожен бачить те, що хоче бачити», - зазначив Сенцов.

Він додав, що листи, які надсилають йому, спочатку «читає цензор і інші зацікавлені особи, потім роздруковують і віддають мені і може не того ж дня».

«Потім я пишу відповідь і процедура повторюється у тому ж порядку. Так що якщо відповідь приходить через тиждень, це нормальна швидкість для цієї системи. Тому що звичайні паперові листи з України йдуть місяць і стільки ж назад. І губляться часто, на відміну від електронних», - відзначає Сенцов.

Політв'язень додав, що додзвонитися до нього «дуже складно».

«З-за кордону - один автомат на весь табір. Тому звичайно пробуйте, але не факт, що до мене дійде черга. Або взагалі такий дзвінок дозволять, ... така ситуація навколо мене», - додав він.

Як відомо, Сенцов перебуває в російській колонії «Білий ведмідь» у місті Лабитнангі Тюменської області. Він був затриманий у 2014 році. В 2015-му йому висунули звинувачення в тероризмі й засудили на 20 років.

Ув'язнений оголосив безстрокове голодування 14 травня. Сенцов вимагає звільнити всіх українських політв'язнів у РФ.

За словами адвоката Дмитра Дінзе, який бачив Сенцова 28 червня, в режисера почалися проблеми з нирками й серцем.

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал