Адвокат розповів, коли Сенцова примусово годуватимуть

Читать на русском
Адвокат українського політв'язня в Росії Дмитро Дінзе заявив, що Сенцова поки примусово не годують.

Адвокат українського політв'язня в Росії режисера Олега Сенцова Дмитро Дінзе заявив, що Сенцова поки примусово не годують.

Про це повідомляє «Радіо Свобода», пише «Слово і Діло».

Хто з українських політв'язнів голодує на знак протестуЧетверо українців, незаконно утримуваних у Росії, зараз продовжують голодування. Раніше тиждень голодував Олександр Кольченко.

«Годування обговорював Олег з начальником медичної частини тільки після того, як у Олега настане друга криза», - розповів Дінзе.

Адвокат нагадав, що перша криза в українського режисера сталася на 26-й день його голодування. За його словами, їжа для примусового голодування є білково-вітамінної сумішшю. Вона схожа на дитяче харчування світлого кольору.

Дають її особам, які голодували певний час і не можуть приймати звичайну їжу.

Нагадаємо, раніше Дінзе заявив, що зараз до влади в Росії є два прохання про помилування Сенцова.

Раніше український омбудсмен Людмила Денісова заявляла, що достовірних даних про стан його здоров'я немає. За її словами, є підстави припускати, що його годують примусово.

21 червня вона повідомила, що у Сенцова на тлі голодування почалися проблеми із серцем і нирками. За її даними, на 26-й день голодування у політв'язня сталася криза, він потрапив до лікарні за межами колонії і його намагалися примусово годувати.

26 червня омбудсмен Російської Федерації Тетяна Москалькова повідомила, що режисер відмовився від пропозиції пройти огляд у лікарів, яких виберуть адвокат і родичі.

Вчора, 28 червня, Денісова приїхала до колонії, де тримають українця. Однак її не пустили до нього. І тільки ввечері прийняли від неї заяву на зустріч з політв'язнем.

А Москалькова цього ж дня зустрілася із Сенцовим і повідомила, що стан його здоров'я задовільний, але все одно є побоювання.

Денісова цим заявам російської колеги не вірить.

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал