Музей на Поштовій площі: договір з інвестором не розірвали

Читать на русском
Київрада проголосувала за проект рішення про Поштову площу в столиці, який не передбачає створення музею та припинення інвестиційного договору.

Київрада проголосувала за проект рішення про Поштову площу в столиці, який не передбачає створення музею та припинення інвестиційного договору.

Про це повідомляють «Українські новини», передає «Слово і Діло».

Віталій КличкоМіський голова Києва
Кличко пообіцяв зберегти унікальну археологічну знахідку на Поштовій площіСказано 2 березня 2015 р.Статус обіцянки: Виконано

«За ухвалення відповідного проекту рішення в цілому проголосували 68 депутатів за мінімально необхідних 61», – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що після консультацій між мером Києва Віталієм Кличком і головою фракції «Об'єднання «Самопоміч» у Київраді Сергієм Гусовським щодо ситуації, яка склалася з археологічними розкопками на Поштовій площі, був розроблений спільний проект рішення.

Чотири роки на посаді мера Києва: як виконує обіцянки КличкоРейтинг відповідальності мера Києва Віталія Кличка за чотири роки впав із 41 до 13 відсотків. З кожним роком на посаді він виконував дедалі менше своїх обіцянок.

«Проектом рішення пропонується залучити міжнародних експертів і фахівців з археології та консервації до проведення археологічних розкопок і визначити об'єкти культурної спадщини, які підлягають відповідному консервації та музеєфікації на місці, провести відкритий міжнародний конкурс із музеєфікації артефактів та організації публічного простору на Поштовій площі, а згодом прийняти в комунальну власність столиці майно, що перебуває на зазначеній земельній ділянці», – йдеться в повідомленні.

Крім цього, до завершення конкурсу з музеєфікації та організації публічного простору Київська міська рада утримується від ухвалення рішень щодо подальшої зміни цільового призначення, зміни власника та/або землекористувача земельної ділянки, на якій здійснюються археологічні розкопки.

«Виходячи з того, що наразі в Україні немає спеціальних установ і можливостей для здійснення кваліфікованої консервації та музеєфікації знахідок на Поштовій площі, проект рішення передбачає створення у сфері управління КМДА комунального закладу «Центр консервації предметів археології», – додали у виданні.

Раніше в кулуарах Київради сталася бійка між поліцією та протестувальниками проти забудови майданчика на Поштовій площі, де були знайдені унікальні артефакти часів Київської Русі.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал