Будівництво сміттєпереробного заводу у Львові - конкурс

Читать на русском
Львівське комунальне підприємство оголосило конкурс на будівництво заводу з переробки твердих побутових відходів у Львові.

Львівське комунальне підприємство «Зелене місто» оголосило конкурс на будівництво заводу з переробки твердих побутових відходів у Львові.

Відповідне оголошення розміщене на сайті Європейського банку реконструкції та розвитку, який фінансує проект, пише «Слово і Діло».

Андрій СадовийМіський голова Львова
Садовий планує створити сміттєсортувальний комплекс та полігон твердих відходівСказано 2 жовтня 2015 р.Статус обіцянки: Не виконано

Потенційні учасники повинні мати середній річний оборот не менше 38 млн євро за останні три роки і як мінімум два успішно реалізованих проекти, які відповідають предмету тендеру. Крім того, повинен мати місце факт успішної експлуатації аналогічного комплексу, побудованого аплікантом, протягом мінімум двох років.

Згідно з оголошенням, заявки приймають до 9 липня, переможця визначать у жовтні 2018 року. Як зазначено в оголошенні, завод проектною потужністю по переробці 240 тисяч тонн відходів на рік повинні побудувати за 24 місяці.

Нагадаємо, 1 червня мер Львова Андрій Садовий підписав кредитну угоду з ЄБРР про виділення 35 млн євро.

Пакет фінансування буде включати в себе 13-річний кредит ЄБРР у розмірі 20 млн євро і 5 млн євро кредиту від Фонду чистих технологій на будівництво сміттєпереробного заводу, інвестиційний грант в розмірі до 10 млн євро від Східноєвропейського фонду енергоефективності та навколишнього середовища на рекультивацію Грибовицького полігону.

Раніше «Слово і Діло» писало, про те, як виконують свої обіцянки львівські чиновники.

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал