США відновлюють Другий флот на тлі напруження з Росією

Читать на русском
Військово-морські сили США відновлюють свій Другий флот майже через сім років після його розформування, в той час як Пентагон у центр своєї військової стратегії ставить протидію Росії.

Військово-морські сили США відновлюють свій Другий флот майже через сім років після його розформування, в той час як Пентагон у центр своєї військової стратегії ставить протидію Росії.

Як пише «Слово і Діло», про це заявив у п’ятницю, 4 травня, очільник морських операцій США адмірал Джон Річардсон, повідомляє Reuters.

Британія хоче створити альянс союзників для тиску на РФВ уряді Сполученого Королівська обмірковують про створення коаліції проти дій Російської Федерації.

«Наша стратегія національної безпеки дає зрозуміти, що ми знову повернулися в епоху конкуренції світових держав, у той час як середовище безпеки продовжує ставати дедалі більш викличним і складним», – зазначив адмірал.

Другий флот здійснюватиме оперативне й адміністративне керівництво кораблями, літаками та наземними силами на Східному узбережжі США та в північній частині Атлантичного океану. Його команда базуватиметься в Норфолку, штат Вірджинія, й спочатку налічуватиме 15 працівників, а в підсумку зросте до 200 осіб.

Україна запроваджує нові санкції проти РФПід час засідання РНБО ухвалила рішення про продовження старих і запровадження нових санкцій проти Російської Федерації.

У 2011 році Другий флот був розформований із міркувань економії та організаційної структури. Однак відтоді напруженість між Москвою й Вашингтоном збільшилася, Росія стала більш викличною, зокрема на тлі конфліктів в Україні та Сирії.

Нагадаємо, в січні цього року протидія Росії та Китаю стали основою нової Національної оборонної стратегії США.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...