Україна запроваджує нові санкції проти РФ

Читать на русском
Під час засідання РНБО ухвалила рішення про продовження старих і запровадження нових санкцій проти Російської Федерації.

Під час засідання РНБО ухвалила рішення про продовження старих і запровадження нових санкцій проти Російської Федерації.

Як пише «Слово і Діло», про це в середу, 2 травня, повідомляєтсья на сайті РНБО.

Вибори в Криму: ЄС хоче запровадити персональні санкціїЄвропейський Союз має намір заморозити активи п’ятьох відповідальних за проведення виборів президента Росії в анексованому Криму.

У РНБО уточнили, що запроваджують персональні економічні та інші обмежувальні заходи стосовно юридичних і фізичних осіб, які пов'язані з російською агресією проти України, а також щодо яких були застосовані відповідні рішення урядами США і країн Євросоюзу.

Як зазначили в РНБО, санкції вводяться з ініціативи Кабінету міністрів України, Служби безпеки України, Національного банку України на три роки чи безстроково стосовно фізичних і юридичних осіб, причетних до російської агресії проти України, до підготовки і проведення незаконного голосування в анексованому Криму в рамках виборів президента РФ, представників російської окупаційної адміністрації в Криму, представників російських збройних формувань на окупованій території Донецької і Луганської областей та інших.

«Також були введені санкції щодо осіб, які причетні до інформаційної і кіберагресії проти нашої країни, протиправних дій проти громадян України, які незаконно утримуються в Росії, депутатів Держдуми і членів Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації тощо. Крім того було продовжено дію санкцій, застосованих у попередні роки», - зазначили в РНБО.

Рада нацбезпеки і оборони також підтримала пропозиції про припинення участі українських представників у діяльності органів СНД, доручила Міністерству закордонних справ України вжити в установленому порядку заходів щодо припинення дії окремих міждержавних угод.

Раніше представник України при Євросоюзі Микола Точицький закликав Євросоюз запровадити персональні санкції проти близького оточення президента Росії Володимира Путіна.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал