Кабмін посилив відповідальність за жорстоке поводження з дітьми

Читать на русском
Кабінет міністрів України схвалив законопроект про внесення зміни до деяких законодавчих актів щодо запобігання жорстокого поводження з дітьми.

Кабінет міністрів України схвалив законопроект про внесення зміни до деяких законодавчих актів щодо запобігання жорстокого поводження з дітьми.

Відповідний документ є в розпорядженні «РБК-Україна», передає «Слово і Діло».

Звіт уряду: хто з прем’єрів звітував перед Верховною Радою та чим це закінчилосяЗа останні 17 років уряд лише чотири прем’єр-міністри звітували перед Верховною Радою щодо виконання своєї програми, після чого деякі змушені були піти у відставку.

Законопроект передбачає внесення змін до законодавства щодо посилення адміністративної та кримінальної відповідальності батьків шляхом збільшення санкцій, а також запровадження за невиконання батьківських обов'язків таких санкцій, як: громадські роботи та проходження корекційних програм; позбавлення батьківських прав за залишення дитини без піклування в закладі інституційного догляду.

Крім того, документ встановлює повноваження державних органів влади та органів місцевого самоврядування з організації невідкладної допомоги дітям у разі виникнення безпосередньої загрози їхньому життю або здоров'ю.   Нагадаємо також, що Кабмін встановив тариф на оплату первинної медичної допомоги.

Раніше повідомлялося, діти Донбасу отримають статус постраждалих унаслідок військових дій.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал