Діти Донбасу отримають статус постраждалих унаслідок воєнних дій

Читать на русском
Органи опіки та піклування прийматимуть рішення про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій.

Уряд вдосконалив порядок надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Як повідомляє Урядовий портал, Кабмін ухвалив постанову «Про внесення змін до постанов Кабінету міністрів України від 24 вересня 2008 р. №866 та від 5 квітня 2017 р. №268», пише «Слово і Діло».

Введення миротворчої місії на Донбас. Про що говорили Меркель і ПорошенкоПетро Порошенко наполягає на недоречності російських підходів до введення миротворчої місії ООН на Донбас. Не бачить домовленостей і Ангела Меркель.

«Документом передбачається право на отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, особою, яка в період здійснення антитерористичної операції не досягла 18 років (повноліття), та доповнено перелік дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, категорією дітей, які виявлені місцевими органами виконавчої влади та/або органами місцевого самоврядування і не зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, або які не проживають у населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення», - йдеться у повідомленні.

Цей нормативно-правовий акт передбачає надання повноважень органам опіки та піклування в прийнятті рішень про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, або відмову в наданні такого статусу за результатами розгляду комісією з питань захисту прав дитини документів, поданих заявником.

Нагадаємо, з опівночі середи бойовики 13 разів обстрілювали позиції ЗСУ, вбитих і поранених немає.

Також стало відомо, що в Луганській області сім'я підірвалася на міні.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: