У КПІ пояснили, що буде з факультетом авіаційних і космічних систем

Читать на русском
Київський політехнічний університет реорганізував факультет авіаційних і космічних систем, включивши його до складу механіко-машинобудівного інституту.

Київський політехнічний університет реорганізував факультет авіаційних і космічних систем, включивши його до складу механіко-машинобудівного інституту.

Як пише «Слово і Діло», таким чином університет сподівається покращити матеріальну базу та зменшити управлінський апарат, розповів перший проректор КПІ Юрій Якименко «Громадському радіо».

До Житомира не повернулися космічні технології, як обіцяв перед виборами ПорошенкоПетро Олексійович після того, як став президентом, не виконав свою передвиборчу обіцянку повернути до Житомира космічні технології. В цьому він запевнив багатотисячний натовп на центральній площі міста.

Питаннями, пов’язаними з літакобудуванням, у КПІ традиційно займався ще й механіко-машинобудівний факультет. Факультет аерокосмічних систем був створений 25 років тому як спроба відповідним чином розвивати цей напрямок.

«На цьому етапі виявилося, що їм нарізно розвиватися складно, оскільки це потребує об’єднання матеріальної бази», – пояснює Якименко.

Згодом механіко-машинобудівний факультет став інститутом, на його базі створили Центр для підготовки фахівців у галузі динаміки та міцності машин. Тому факультет авіаційних і космічних систем реорганізували в Центр авіаційних і космічних систем, включивши його до складу механіко-машинобудівного інституту.

Наказ набуде чинності з липня. На тих студентів, які закінчують факультет цьогоріч, реорганізація не вплине. Решту студентів із 1 вересня переведуть на наступний курс у складі механіко-машинобудівного інституту, але ж за тією спеціальністю, на яку вони вступали.

Нагадаємо, стало відомо, що в Київському політехнічному університеті ліквідували факультет авіаційних і космічних систем, який випускав фахівців ракетно-космічної галузі України.

Раніше президент Петро Порошенко розповів, як Україні зберегти статус космічної держави.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: