Держкомтелерадіо розширив список заборонених в Україні книг

Читать на русском
Держкомтелерадіо розширив до 172 книг перелік видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України.

Держкомтелерадіо розширив до 172 книг перелік видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, здійснення терактів, посягання на права та свободи людини.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на сайт Держкомтелерадіо.

Чи допомогла заборона російських книг видавничій справі в УкраїніАкунін, Соколов і російські казки про богатирів потрапили до чорного списку Держкомтелерадіо України. Чи позначилася заборона російських книг на виданні українських, вивчало Слово і Діло.

Перелік, зокрема, доповнили 7 російськими книгами – тепер у ньому 166 російських видань, також у переліку дві книги з окремих районів Донецької та Луганської областей і чотири – з України.

У список внесені книги: «Під грифом «Будь-якою ціною» та «Радикальний удар» (Альберт Байкалов), «Експеримент «Україна». Непорозуміння завдовжки в століття» (Віктор Зуєв), «Сповідь російського добровольця» (Юрій Горошко), «Слов'янський розлом. Українсько-польське ярмо в Росії» (Олександр Пижик), «Війна на Донбасі. Зброя і тактика» (Олександр Широкорад) і «Вир. Український? Усвідомлення. Записки наївного обивателя» (Віталій Шиловський).

Раніше Держкомтелерадіо заборонив ввезення в Україну двох книг Азарова.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: