В Україну заборонили ввезення чергових книг із Росії

Читать на русском
Державний комітет України з питань телебачення і радіомовлення заборонив ввезення до країни ще дев'яти російських видань.

Державний комітет України з питань телебачення і радіомовлення заборонив ввезення до країни ще дев'яти російських видань.

Про це повідомляє прес-служба відомства, передає «Слово і Діло».

Чи допомогла заборона російських книг видавничій справі в УкраїніАкунін, Соколов і російські казки про богатирів потрапили до чорного списку Держкомтелерадіо України. Чи позначилася заборона російських книг на виданні українських, вивчало Слово і Діло.

«Держкомтелерадіо відмовило ТОВ «Форс Україна» у видачі дозволу на ввезення в Україну з території держави-агресора восьми книг Валерія Синельникова (видавництво ТОВ «Центрполиграф», Москва) та книги «Весела компанія» із серії «Сто точок. З'єднай і намалюй» (видавець ТОВ «Видавництво «Е», Москва)», – зазначається в повідомленні.

При цьому додається, що відповідне рішення ухвалили на підставі висновків експертної ради з питань аналізу та оцінки видавничої продукції. Його члени визнали невідповідність видань критеріям оцінки видавничої продукції, яка дозволена до поширення на території України.

«Зокрема, у вихідних даних дитячої книги «Весела компанія» зазначено: «Надруковано в Росії. Республіка Крим», що є порушенням державного суверенітету України, адже Автономна Республіка Крим є невід'ємною частиною України, територія якої незаконно окупована російськими військами», – уточнюється в повідомленні.

Таке ж зауваження й до книг психолога Синельникова, який у кожному своєму виданні просить читачів перераховувати йому гроші за адресою: Російська Федерація, Республіка Крим, м. Сімферополь.

Раніше повідомлялося, що Держкомтелерадіо внесло до переліку книжкових видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України та пропаганду насильства, 137 книг.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал