У МОН назвали терміни реєстрації на ЗНО до магістратури

Читать на русском
В Україні реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання для вступу до магістратури почнеться 14 травня.

В Україні реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання для вступу до магістратури почнеться 14 травня.

Про це повідомили в прес-службі Міністерства освіти і науки України, передає «Слово і Діло».

Стали відомі подробиці проведення ЗНО-2018Український центр оцінювання якості освіти розпочне реєстрацію для участі в зовнішньому незалежному тестуванні в 2018 році 6 лютого.

«Для вступників до магістратури, яким доведеться здавати єдиний вступний іспит або випробування (ЗНО в магістратуру), реєстрація на тестування розпочнеться 14 травня. Їм не потрібно проходити ту реєстрацію, яка відбувається зараз - з 6 лютого по 19 березня, адже це реєстрація на ЗНО для вступників на перший курс на ступінь бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань)», - йдеться в повідомленні.

У Міносвіти додали, що «ЗНО до магістратури» необхідно буде пройти двом категоріям абітурієнтів. Перша категорія - для вступу до магістратури за спеціальностями галузей знань: «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини» (крім спеціальності «Міжнародне право») всіх форм навчання.

Вступникам необхідно пройти єдиний вступний іспит із іноземної мови, реєстрація на який триватиме з 14 травня по 5 червня (до 18:00).

Друга категорія - для отримання ступеня магістра за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» всіх форм навчання. Такі абітурієнти повинні скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови та єдине вступне випробування по праву і загальним навчальним юридичним компетенціям. Реєстрація на ці тестування також триватиме з 14 травня по 5 червня (до 18:00).

Саме тестування з іноземної мови відбудеться 11 липня, а по праву і загальним навчальним юридичним компетентностям - 13 липня.

Нагадаємо, ЗНО-2018 для вступу на перший курс пройде в Україні з 22 травня по 13 червня.

Раніше в Україні стартували безкоштовні курси підготовки до ЗНО.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал