ЗНО-2018: зміни в процедурі реєстрації

Читать на русском
ЗНО – зміни в реєстрації. Зокрема, скасування можливості подання копії свідоцтва про народження замість копії паспорта.

До Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, внесені зміни.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Учні (слухачі, студенти закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти), які в поточному навчальному році здобувають повну загальну середню освіту та складають ДПА у формі ЗНО, комплект реєстраційних документів подають до закладів освіти, в яких вони навчаються.

Керівники закладів освіти після отримання реєстраційних документів своїх учнів мають сформувати список осіб, які проходитимуть ДПА у формі ЗНО. Список осіб та комплекти документів в установлені терміни керівники закладів надсилають до відповідного регіонального центру або передають наочно. Таким учням сертифікати ЗНО в індивідуальних конвертах будуть надіслані за адресою закладу освіти, де вони навчаються.

Випускникам минулих років та особам, які не проходять державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього оцінювання, сертифікати будуть надіслані за адресою, зазначеною під час реєстрації.

Окрім цього, вилучена норма щодо можливості подання копії свідоцтва про народження замість копії паспорта громадянина України для реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні особами, яким станом на 1 вересня року не виповнилося 16 років, що передує року їхньої участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Зміни відбулися відповідно до вимог чинного законодавства (паспорт громадянина України має бути отриманий особою, яка досягла 14-річного віку).

Ще однією новацією є те, що особи, які мають складати ДПА у формі ЗНО, але через поважні причини не змогли зареєструватися в основний період реєстрації, зможуть зареєструватися для участі в додатковій сесії ЗНО в додатковий період (3–21 травня). Такі особи можуть обрати лише ті предмети, результат яких їм буде зарахований як оцінка ДПА.

Стало відомо, скільки абітурієнтів зареєструвалося на пробне ЗНО.

У МОН розповіли, навіщо абітурієнтам потрібна ID-картка.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал