Паралімпіада-2018: ще одна медаль для України

Читать на русском
На п'ятий день змагань Паралімпійських зимових ігор українка Оксана Шишкова виборола «бронзову» медаль.

Про це свідчать дані на сайті змагань, пише «Слово і Діло».

Шишкова поступилася чемпіонці в даній дисципліні білорусці Світлані Саханенка (4:29,9 хв) 15,7 секундами . «Срібло» завоювала нейтральна паралімпійська атлетка Міхайліна Лисова +14,1 с.

Інша паралімпійська спортсменка з України Ольга Прилуцька вдало пройшла кваліфікаційні перегони, але не подолала півфінальний бар’єр турніру.

Нагадаємо, раніше на Паралімпіаді у Південній Кореї Шишкова виграла «золото» і «срібло» у біатлоні та «срібло» у лижній гонці на 15 км.

Також стало відомо, що за кількістю медалей українці посідають друге місце в медальному заліку.