Паралімпіада-2018: четверте «золото» для України

Читать на русском
Наймолодший спортсмен української збірної Тарас Радь виборов для України четверту золоту медаль на XII Паралімпійських іграх у Пхьончхані. Загалом в України 12 медалей.

Як інформує «Слово і Діло», про це пише сайт змагань.

Що українські чиновники обіцяли спортсменам-паралімпійцямУ Південній Кореї сьогодні стартують Паралімпійські ігри. Слово і Діло з'ясовувало, що українські чиновники обіцяли спортсменам-паралімпійцям.

18-річний Тарас Радь фінішував першим у біатлонній гонці на 12,5 кілометрів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. Друге і третє місце посіли спортсмени зі США.

Також в четвертий день змагань у Пхьончхані українець Ігор Рептюх виборов срібну нагороду серед біатлоністів з ураженням опорно-рухового апарату на середній дистанції 12,5 км, Це його 3-тя нагорода на Іграх у Південній Кореї. До цього Рептюх вигравав «бронзу» у біатлоні на дистанції 7,5 км та «золото» у лижній гонці.

Крім того, Людмила Ляшенко стала бронзовою призеркою у лижній гонці на 10 км стоячи вільним стилем.

Нагадаємо, загалом українці вже здобули 4 золоті, 3 срібні та 5 бронзових медалей.

Україна посідає 3 місце у медальному заліку.