Яка державна посада вам до душі? ТЕСТ

Читать на русском
Після президентських і парламентських виборів в Україні відбудеться оновлення всіх ключових посад у владі. Слово і Діло пропонує Вам зіграти у велику політику й приміряти на себе роль провідних гравців влади. Які повноваження Вам ближчі до серця?

Хоч би що не говорили політики, а передвиборчі перегони вже, по суті, стартували. Адже за рік на нас чекають президентські вибори, які пройдуть у березні 2019 року, а за сім місяців, у жовтні, країні також потрібно пережити вибори до Верховної Ради.

Чи відбудеться повне оновлення політичного істеблішменту, чи нам варто очікувати лише чергової рокіровки, покаже час. Але після виборів у кожному разі передбачається повне оновлення депутатсько-чиновницької когорти.

Від того, хто стане президентом та які люди отримають депутатські мандати, залежить і склад нового Кабінету міністрів. Оновлення очікується на всіх ключових посадах, у тому числі прем'єр-міністра та генпрокурора.

«Слово і Діло» пропонує Вам зіграти у велику політику й приміряти на себе роль провідних гравців влади. Які повноваження Вам ближчі до душі?

Для того, щоб дізнатися, яка посада вам підходить найбільше, пропонуємо пройти наш тест.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...