В ООН дали прогноз щодо кількості населення в Україні до 2050 року

Читать на русском

До топ-10 країн, яким найбільше загрожує скорочення населення, увійшли Болгарія, Латвія, Молдова, Україна, Хорватія, Литва, Румунія, Сербія, Польща, Угорщина.

До 2050 року кількість населення України скоротиться з 44,22 млн до 36,42 млн осіб.

Про це свідчить прогноз ООН, повідомляє «Слово і Діло».

«За прогнозами, протягом наступних декількох десятиліть населення Східної Європи різко скоротиться. Що ще гірше, більшість країн відмовляється розглядати рішення, щоб уповільнити демографічну катастрофу», – йдеться в звіті.

До топ-10 країн, яким найбільше загрожує скорочення населення, увійшли Болгарія, Латвія, Молдова, Україна, Хорватія, Литва, Румунія, Сербія, Польща, Угорщина. Оцінюється, що їхнє населення скоротиться на 15% і більше до 2050 року.

Як змінилася динаміка міграції населення з окупованих територій УкраїниВ Україні зареєстровані 1 мільйон 493 тисячі 644 переселенці. Найбільше їх проживає в Донецькій, Харківській, Луганській областях та в Києві.

Так, очікується, що населення України до 2050 року скоротиться на 18% – до 36 млн 416 тис. осіб, а до 2100 року – до 28 млн 186 тис.

Відзначимо, ще в грудні 2017 року в Держстаті заявили, що в Україні катастрофічно скорочується кількість населення, а також стрімко падає народжуваність.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...