У Держстаті відзвітували про рівень безробіття в Україні

Читать на русском
В Україні в листопаді 2017 року рівень безробіття порівняно з попереднім місяцем підвищився й склав 1,2 відсотка.

В Україні (без урахування тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та частини зони проведення антитерористичної операції) в листопаді 2017 року рівень безробіття порівняно з попереднім місяцем підвищився й склав 1,2%.

Як інформує «Слово і Діло», про це повідомляє Державна служба статистики України.

Безробіття в Україні: динаміка та демографія за останні п'ять роківУ порівнянні з 2013 роком рівень безробіття в Україні знизився на 0,3 відсотка. На одне робоче місце сьогодні претендують 4 безробітних.

Так, у листопаді в Державній службі зайнятості було зареєстровано 309 тис. безробітних (проти 281,9 тис. місяцем раніше). Таким чином, кількість безробітних збільшилася на 27,1 тис. осіб.

При цьому 240,1 тис. осіб із числа зареєстрованих безробітних отримували допомогу з безробіття. Середній розмір допомоги на одного безробітного в листопаді 2017 року склав 2 тис. 174 грн, що на 37 грн більше, ніж у жовтні.

Серед міського населення зареєстровано 179 тис. безробітних, серед сільського – 130 тис. При цьому серед жінок зареєстровано 177,6 тис. безробітних, серед чоловіків – 131,4 тис.

Як повідомлялося, в Україні з 1 грудня збільшився прожитковий мінімум, у зв'язку з чим зріс рівень максимальної допомоги з безробіття – до 7048 грн.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал