Рада схвалила приватизацію держмайна: Осуховський не блокував трибуну, хоча обіцяв

Читать на русском
Нардеп Осуховський обіцяв блокувати трибуну, коли парламент розглядатиме законопроект про приватизацію.
Олег Осуховський

Народний депутат Олег Осуховський не виконав обіцянку блокувати трибуну Верховної Ради України, щоб законопроект про приватизацію державних підприємств не був ухвалений.

Таку обіцянку він давав 20 травня 2016 року, нагадує «Слово і Діло».

Закон про приватизацію держмайна: як голосували нардепиЗакон про приватизацію державного майна був ухвалений сьогодні Верховною Радою. Слово і Діло розбиралось, як голосували нардепи.

«Ми блокували трибуну, коли Яценюк подавав законопроект, і будемо зараз блокувати, щоб цей законопроект (про приватизацію – ред.) не пройшов у парламенті», – заявляв Осуховський.

Верховна Рада України 18 січня ухвалила закон «Про приватизацію державного та комунального майна». Під час розгляду документа на трибуні вільно виступав нардеп Іванчук із «Народного фронту». Під час голосування «свободівці» були на місцях і в більшості голосували «проти», однак трибуну ніхто не блокував. Таким чином, Осуховський свою обіцянку не виконав.

Раніше Осуховський пообіцяв, що «Свобода» робитиме все можливе, щоб законопроект про реінтеграцію Донбасу не був проголосований. Однак і цю обіцянку нардеп не виконав.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.