США вітають зусилля НБУ в розслідуванні щодо ПриватБанку

Читать на русском
США вітають зусилля НБУ в розслідуванні по Приватбанку. Йдеться про збитки в 5,5 млрд доларів, нібито завдані ПриватБанку екс-акціонерами в результаті шахрайських дій.

США привітали зусилля НБУ у розслідуванні щодо ПриватБанку.

Як пише «Слово і Діло», про це пише посольство США у Киеві у соцмережах.

Kroll: як використовували ПриватБанк для шахрайстваKroll підтвердив використання ПриватБанку до націоналізації для шахрайства зі збитками мінімум у 5,5 мільярдів доларів.

«Ми високо цінуємо зусилля @NBUkraine у розслідуванні шахрайства у Приватбанку. Законне, успішне розслідування та повернення викрадених активів стане позитивним кроком у боротьбі з #корупцією в Україні», - пише посольство.

Бізнесмен Ігор Коломойський відреагував на заяву Нацбанку про збитки в 5,5 мільярдів доларів, нібито завдані ПриватБанку екс-акціонерами внаслідок шахрайських дій.

Раніше повідомлялося, що згідно з результатами аудиту, Коломойський і Боголюбов «нашахраювали» в ПриватБанку на 5,5 мільярдів доларів.

Як повідомлялося, 19 грудня 2017 року Високий суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів Коломойського та Боголюбова, а також шести компаній, які, ймовірно, їм належать або ними контролюються.

Раніше ПриватБанк звернувся до Лондонського суду з метою повернути виведені кошти й погасити невиконані зобов'язання банку щодо рефінансування.

Банк звернувся до Високого суду з проханням на період розгляду справи, до винесення рішення, накласти арешт на майно, яке належить колишнім власникам банку, в розмірі 3 мільярдів доларів.

Відповідний перелік активів був наданий суддям у рамках слухань про ухвалення рішень щодо забезпечувальних заходів.

Нагадаємо, 21 грудня 2016 року ПриватБанк перейшов у державну власність.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: